Prekių katalogas

Vostok Europe

  • VOSTOK EUROPE - alternatyvų neturintis, vienas iš geriausių Vilniuje gaminamų laikrodžių prekės ženklų. Laikrodžiai pradėti gaminti 2003 metais, per visą šį laiką kompanija išaugo į gerai pasaulyje žinomą prekinį ženklą ir šiuo metu eksportuoja savo produkciją į 30 pasaulio šalių. VOSTOK EUROPE laikrodžių ambasadoriai yra visoje Lietuvoje ir netgi visame pasaulyje gerai žinomi vardai - Europos ir pasaulio akrobatinio skraidymo čempionas Jurgis Kairys, ralio, žiedinių lenktynių, ralio maratonų ir bekelės lenktyninkas Benediktas Vanagas, stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas galiūnas Žydrūnas Savickas ir kt. VOSTOK EUROPE laikrodžius dėvi NATO povandeninių laivų padalinio Portugalijoje ir Graikijoje kariškiai, taip pat Viduržemio jūros Pakrantės apsaugos gelbėjimo sraigtasparniais padalinio narai-gelbėtojai. Prekinis ženklas yra oficialus ilgiausio žiemos ralio „Expedition“, povandeninių archeologinių tyrimų instituto, futbolo klubo „Panathinaikos“, Graikijos futbolo federacijos ir kt. sportininkų rėmėjas. 

    VOSTOK EUROPE - modernūs, stilingi, sportinio stiliaus laikrodžiai gaminami iš itin kokybiškų ir patvarių medžiagų tokių kaip: nerūdijančio plieno, aukščiausios kokybės natūralios odos bei silikono apyrankių, kietinto mineralinio, antirefleksinio stikliuko. Dauguma šio prekinio ženklo laikrodžių yra atsparūs vandeniui net iki 300 metrų, taip pat turi chronografą, kalendorių ir kt. reikalingas funkcijas priklausančias tam tikram laikrodžio modeliui. 

    Šie laikrodžiai bus puikus ilgametis aksesuaras aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems vyrams. Nepranokstamas laikrodžių patvarumas ekstremalioms aplinkos sąlygoms ir išraiškingas dizainas nepaliks abėjingų.

    Visiems VOSTOK EUROPE laikrodžiams taikoma 24 mėn. garantija.      

    Prekių nėra.