Prekių katalogas

Naviforce

 • Naviforce yra pakankamai jauna kompanija rinkoje, kuri buvo įkurta Kinijoje 2012 m. Verslininkas vardu Mr.Yang įkūrė įmonę remdamasis savo paties karinėmis svajonėmis ir siekiais. Būdamas studentas, jis leido laiką su tikrais kariais stovyklose ir tai padarė didžiulę įtaką jo požiūriui į aplinkinį pasaulį. Jis labai gerbė kariuomenę ir visą jos veiklą. Susiformavęs požiūris ir pagarba palaipsniui transformavosi į jo karjeros siekius laikrodžių kūrime, todėl galiausiai gimė Naviforce.


  Ponas Yangas nuolat pats sau meta įvairius įšukius, tai atsispindi ir laikrodžių dizaine, verslininkas su lyg kiekvienu nauju modeliu stengiasi sukurti kažką kitokio, unikalaus. tuo pačiu siekdamas ir įkvėpti kitus visus patiems sau būti savotiška jėga ir nuolat stumti save į priekį. 

  Svarbiausi reikalavimai laikrodžiams nuo pat pirmųjų įmonės veiklos dienų - išskirtinė išvaizda ir ilgaamžiškumas. Naviforce prekės ženklo šūkis- „Svajok ir daryk!“

  „NAVIFORCE“ laikrodžiai yra surenkami Kinijoje, tačiau dažnai naudojami japoniški mechanizmai, korpusai gaminami iš kokybiškų metalo bei nerūdijančio plieno, dauguma laikrodžių turi puikų atsparumą vandeniui. Tačiau nežiūrint itin gerų parametrų bei galybės funkcijų - jų kainos taip pat jus nustebins.

   

  Laikrodis NAVIFORCE NF9138RGBB
  52 
  79  Sutaupykite 27 
  Laikrodis NAVIFORCE NF3007MG
  43 
  68  Sutaupykite 25