Prekių katalogas

Pristatymas

 • Prekes, prie kurių aprašymo rasite prierašą - GREITAS ATSIĖMIMAS - išsiųsime tą pačią darbo dieną.


  Beveik visos mūsų prekės yra pristatomos per 1-3 darbo dienas, jeigu šalia prekės nenurodytas kitoks terminas (išsiunčiame per 1-2 d.d. tačiau yra galimi kurjerių vėlavimai už kuriuos negalime atsakyti).

  Jei prie prekės yra nurodytas kitas teriminas (4-7 d.d.) - tokios prekės pristatymas yra ilgesnis. Dalis prekių keliauja iš gamintojo sandėlio - tokių prekių pristatymo laikas 4-7 d.d. Ir ši informacija pateikiama prie konkrečių prekių aprašymo bei pavadinimo. 


  Prekių pristatymo terminai prie kurių nenurodytas konkretus pristatymo laikas:

  Lietuvos paštas

  Pristatymo kaina: 3 Eur

  Pristatymo laikas: 2 - 5 darbo dienos. (išsiunčiame per 1-2 d.d. tačiau yra galimi kurjerių vėlavimai už kuriuos negalime atsakyti)

  Prekes pristato: „Lietuvos paštas“ registruota pirmenybine pašto siunta. Pristatymas visoje Lietuvoje ir Kuršių nerijoje.

  Siuntiniai Jūsų nurodytu adresu pristatomi pirmoje dienos pusėje (8-12 val.).


  Paštomatai
  Pristatymo kaina: 2,59 Eur

  Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos. (išsiunčiame per 1-2 d.d. tačiau yra galimi kurjerių vėlavimai už kuriuos negalime atsakyti) 

  Užsakyta prekė bus pristatyta į pasirinktą LP Express arba OMNIVA paštomatą. Prekei atvykus būsite informuoti SMS žinute.

  Svarbu! Paštomatuose yra galimybė apmokėti pristatytą siuntą banko kortele.

   

   

  Kurjerių tarnyba
  Pristatymo kaina: 3,69 Eur

  Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos. (išsiunčiame per 1-2 d.d. tačiau yra galimi kurjerių vėlavimai už kuriuos negalime atsakyti) 

  Kurjeriai prekes pristato visoje Lietuvoje 8-18 val. Jeigu tuo metu esate darbe, nurodykite darbovietės pavadinimą ir kontaktus.  Pristatymas į užsienį

  Pristatymo kaina: nuo 7 Eur

  Pristatymo laikas: 5 – 12 darbo dienų.    


  Atsiėmimas biure Vilniuje

  Iš anksto užsakytas (būtina) prekes galite atsiimti Mados Guru biure Vilnuje adresu Laisvės pr. 117-81, Vilnius. Darbo laikas: I-V 9:00-18:00 val. (pietūs 13-14 val.)
  Užsakymus galite atsiimti gavę patvirtinimą, kad Jūsų užsakymas yra paruoštas. Užsakymai turi būti atsiimami per 3 darbo dienas nuo užsakymo paruošimo.

  Užsakymo paruošimo laikas: 1-2 d.d. Jeigu šalia prekės nenurodytas kitoks terminas. Dalis prekių keliauja iš gamintojo sandėlio - tokių prekių pristatymo laikas 4-7 d.d. Ir ši informacija pateikiama prie konkrečių prekių aprašymo bei pavadinimo.  

  Dalį prekių galite atsiimti tą pačią darbo dieną po užsakymo pateikimo. Užsakius prekę, kurioje yra pateikta informacija apie greitą prekių atsiėmimą, iki 15 valandos darbo dienomis, atsiimkite ją tą pačią dieną mūsų biure Vilniuje! 

  Taip pat po išankstinio užsakymo šią prekę išsiuntimui paruošime per 1 darbo dieną.

  Atsiimti užsakytų prekių atvykite tik gavę el.laišką su informacija, kad Jūsų užsakymas paruoštas atsiėmimui.  

  Dėmesio ! Greitas prekių paruošimas galioja tik prekėms, kuriose yra pateikta ši informacija apie greitą atsiėmimą.

   


  Dėmesio!
  Neapmokėtų prekių apžiūrai ruošiame iki 2 vnt. 

   

  Po užsakymo paruošimo - informuosime Jums el. laišku. Jeigu laiškų negaunate, pasitikrinkite reklamos arba SPAM skiltis arba įveskite į paiešką raktinį žodį - "Mados..". 

  Atsiimant užsakymą galėsite jį apmokėti grynaisiais arba banko kortele.