Prekių katalogas

Pristatymas

  • Lietuvos paštas

    Pristatymo kaina: 2 Eur

    Pristatymo laikas: 2 - 5 darbo dienos. (išsiunčiame per 1-2 d.d. tačiau šiuo laikotarpiu yra kurjerių vėlavimai už kuriuos negalime atsakyti)

    Prekes pristato: „Lietuvos paštas“ registruota pirmenybine pašto siunta. Pristatymas visoje Lietuvoje ir Kuršių nerijoje.

    Siuntiniai Jūsų nurodytu adresu pristatomi pirmoje dienos pusėje (8-12 val.).

    Siunta "Iki pareikalavimo"

    Jeigu perkate dovanų, ruošiate staigmeną ir nenorite, kad artimieji pirmesni sužinotų apie siuntinį, Jūsų patogumui galime išsiųsti siuntą "Iki pareikalavimo". Tokiu atveju siuntinuką turėsite atsiimti savo Pašte, pateikę asmens dokumentą. Apie tokį pageidavimą informuokite pastabose, darydami užsakymą.


    Paštomatai
    Pristatymo kaina: 2 Eur

    Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos. (išsiunčiame per 1-2 d.d. tačiau šiuo laikotarpiu yra kurjerių vėlavimai už kuriuos negalime atsakyti) 

    Užsakyta prekė bus pristatyta į pasirinktą LP Express arba OMNIVA paštomatą. Prekei atvykus būsite informuoti SMS žinute.

    Svarbu! Paštomatuose yra galimybė apmokėti pristatytą siuntą banko kortele.

    Šiuo metu Omniva siuntos gali vėluoti nuo 1 iki 4 d.d.

     

    Kurjerių tarnyba
    Pristatymo kaina: 3 Eur

    Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos. (išsiunčiame per 1-2 d.d. tačiau šiuo laikotarpiu yra kurjerių vėlavimai už kuriuos negalime atsakyti) 

    Kurjeriai prekes pristato visoje Lietuvoje 8-18 val. Jeigu tuo metu esate darbe, nurodykite darbovietės pavadinimą ir kontaktus.    Pristatymas į užsienį

    Pristatymo kaina: nuo 7 Eur

    Pristatymo laikas: 5 – 12 darbo dienų.    


    Atsiėmimas biure Vilniuje
    Iš anksto užsakytas(būtina) prekes galite atsiimti Mados Guru biure Vilnuje adresu Laisvės pr. 117-81, Vilnius. Darbo laikas: I-V 9:00-18:00 val. (pietūs 13-14 val.)
    Užsakymus galite atsiimti gavę patvirtinimą, kad Jūsų užsakymas yra paruoštas. Užsakymai turi būti atsiimami per 3 darbo dienas nuo užsakymo paruošimo.

    Užsakymo paruošimo laikas: 1-2 d.d.

    Dėmesio!
    Neapmokėtų prekių apžiūrai ruošiame iki 2 vnt. 

    Po užsakymo paruošimo - informuosime Jums el. laišku. Jeigu laiškų negaunate, pasitikrinkite reklamos arba SPAM skiltis arba įveskite į paiešką raktinį žodį - "Mados..". 

    Atsiimant užsakymą galėsite jį apmokėti grynaisiais arba banko kortele. Dėl Jūsų ir mūsų saugumo - rekomenduojame atsiskaityti banko kortele. 

    Privaloma dėvėti veido kaukę. Aptarnaujame griežtai po 1 klientą.