Prekių katalogas

Pristatymas


 • Lietuvos paštas

  Pristatymo kaina: 3 Eur

  Pristatymo laikas: 2 - 5 darbo dienos. (išsiunčiame per 1-2 d.d. tačiau yra galimi kurjerių vėlavimai už kuriuos negalime atsakyti)

  Prekes pristato: „Lietuvos paštas“ registruota pirmenybine pašto siunta. Pristatymas visoje Lietuvoje ir Kuršių nerijoje.

  Siuntiniai Jūsų nurodytu adresu pristatomi pirmoje dienos pusėje (8-12 val.).


  Paštomatai
  Pristatymo kaina: 2,59 Eur

  Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos. (išsiunčiame per 1-2 d.d. tačiau yra galimi kurjerių vėlavimai už kuriuos negalime atsakyti) 

  Užsakyta prekė bus pristatyta į pasirinktą LP Express arba OMNIVA paštomatą. Prekei atvykus būsite informuoti SMS žinute.

  Svarbu! Paštomatuose yra galimybė apmokėti pristatytą siuntą banko kortele.

   

   

  Kurjerių tarnyba
  Pristatymo kaina: 3,69 Eur

  Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos. (išsiunčiame per 1-2 d.d. tačiau yra galimi kurjerių vėlavimai už kuriuos negalime atsakyti) 

  Kurjeriai prekes pristato visoje Lietuvoje 8-18 val. Jeigu tuo metu esate darbe, nurodykite darbovietės pavadinimą ir kontaktus.  Pristatymas į užsienį

  Pristatymo kaina: nuo 7 Eur

  Pristatymo laikas: 5 – 12 darbo dienų.    


  Atsiėmimas biure Vilniuje

  Iš anksto užsakytas (būtina) prekes galite atsiimti Mados Guru biure Vilnuje adresu Laisvės pr. 117-81, Vilnius. Darbo laikas: I-V 9:00-18:00 val. (pietūs 13-14 val.)
  Užsakymus galite atsiimti gavę patvirtinimą, kad Jūsų užsakymas yra paruoštas. Užsakymai turi būti atsiimami per 3 darbo dienas nuo užsakymo paruošimo.

  Užsakymo paruošimo laikas: 1-2 d.d.

  Dėmesio!
  Neapmokėtų prekių apžiūrai ruošiame iki 2 vnt. 

  Po užsakymo paruošimo - informuosime Jums el. laišku. Jeigu laiškų negaunate, pasitikrinkite reklamos arba SPAM skiltis arba įveskite į paiešką raktinį žodį - "Mados..". 

  Atsiimant užsakymą galėsite jį apmokėti grynaisiais arba banko kortele. Dėl Jūsų ir mūsų saugumo - rekomenduojame atsiskaityti banko kortele.