Prekių katalogas

Prekių grąžinimo sąlygos

 • GRĄŽINIMAS
  Prekės keitimas/grąžinimas

  Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos Jūs galite:

  - Keisti prekę į kitą prekę;

  - Grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.


  Prekių keitimo/grąžinimo sąlygos:

  DĖMESIO! Grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  - Prekė negali būti dėvėta arba kitaip naudota;

  - Prekė turi būti nesugadinta, nepraradusi savo vertės ir prekinės išvaizdos;

  - Prekė turi būti grąžinta originalioje gamintojo pakuotėje, pilna komplektacija, su etiketėmis (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas nėra taikomas tik tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška, gamyklinį broką turinti prekė);

  - Privaloma užpildyti ir el. paštu info@madosguru.lt arba kartu su preke atsiųsti prekės grąžinimo prašymą atsisiųsti doc (spauskite ant raudonų žodžių atsisiųsti doc.)

  Pinigai grąžinami per 14 d. nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.

  Apie grąžinamą prekę reikia informuoti telefonu +370 67018799 arba el. paštu info@madosguru.lt  

  DĖMESIO ! Būtinai nurodykite siuntėjo vardą pavardę arba užsakymo numerį, kai prekę grąžinate siųsdami.

  Siunčiant grąžinimą siuntimo išlaidas privalote apmokėti patys. Siuntos, kurios bus neapmokėtos ir pristatomos su apmokėjimu atsiimant- nebus priimamos.

  Siunčiant netinkamos kokybės prekę keitimui/grąžinimui, įdėkite, nuskenuokite ar nufotografuokite siuntimo išlaidas patvirtinantį čekį. Siuntimo išlaidos bus pervestos į sąskaitą, kuri nurodoma grąžinimo prašyme. 
   


  Prekes galima grąžinti:

  1. Atvykus į mūsų biurą Vilniuje adresu:

  Laisvės pr. 117 - 81, Vilnius
  Darbo laikas: I - V 9 - 18 val., pietūs 13-14 val.
   

  2. Registruota pašto siunta adresu:

  UAB „Mados Guru“
  Laisvės pr. 117 - 81
  LT-06118 Vilnius

  3. LP Express paštomatu: į terminalą, esantį Ukmergės g. 282, Vilnius (Maxima XXX) 

  4. Omniva paštomatu : į terminalą, esantį Ukmergės g. 282, Vilnius (Vilniaus MAXIMA Ukmergės g. 282 )

  5. Kurjerio siunta adresu:  

  UAB „Mados Guru“
  Telefono numerį +370 67018799
  info@madosguru.lt
  Laisvės pr. 117 - 81
  LT-06118 Vilnius   


  Siunčiant siuntą paštomatu nurodyti:

  Siuntėjas:
  Vardas ir pavardė(Jūsų)
  Telefono numeris
  El. pašto adresas

  Gavėjas:
  UAB " Mados Guru"
  Telefono numeris +370 67018799
  El. paštas info@madosguru.lt  

  Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka. Tokiu atveju prekių pristatymo ir grąžinimo išlaidos nėra kompensuojamos.

  INTERNETU ĮSIGYTŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

  Jeigu Jums nepatinka įsigytos prekės forma, dydis, spalva, modelis ir ji nebuvo naudojama, nėra sugadinta ar praradusi prekinės išvaizdos, Jūs turite teisę šią prekę grąžinti arba keisti per 14 dienų nuo pristatymo dienos.

  BIURE ĮSIGYTŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

  Jeigu Jums nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ir ji nebuvo naudojama, nėra sugadinta ar praradusi prekinės išvaizdos, Jūs turite teisę šią prekę grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. Grąžinant prekes, turite pateikti prekių įsigijimo čekį ar sąskaitą bei užpildyti prekių keitimo/grąžinimo prašymą.

  Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo, laikrodžiai yra priskiriami prekėms, už kuriuos pinigai nėra grąžinami, todėl laikrodžiai gali būti tik keičiami į kito modelio laikrodžius.

  NETINKAMOS KOKYBĖS PREKĖS GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

  Jei grąžinate prekę dėl netinkamos kokybės (gamyklinio broko), mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra netinkamos kokybės dėl gamintojo kaltės, t.y. nebuvo nustatyti pirkėjo netinkamo vartojimo sąlygoti pažeidimai, sugadinimai, nebuvo keistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

  Siunčiant netinkamos kokybės prekę keitimui/grąžinimui, įdėkite, nuskenuokite ar nufotografuokite siuntimo išlaidas patvirtinantį čekį. Siuntimo išlaidos bus pervestos į sąskaitą, kuri nurodoma grąžinimo prašyme. 

  Visais kilusiais klausimais dėl prekių keitimo/grąžinimo ir garantinio aptarnavimo galite kreiptis telefonu +370 67018799  arba el. paštu info@madosguru.lt pirmadienį - penktadienį 9 -18 val. (13-14 val. pietų pertrauka)