Laikrodis GARMIN Fenix 5S 010-01685-02

 • 430 
  495  Sutaupykite 65 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 •  

  Išmanusis laikrodis GARMIN Fēnix 5S - tai aukščiausios klasės multisport laikrodis su GPS skirtas kelionėms ir sportui.

  GARMIN Fenix 5S yra puikus pasirinkimas tiek sportininkams, tiek nuotykių ieškotojams, norintiems pasiekti daugiau. Tai yra "Premium" multisport laikrodis, turintis gausybę įvairių funkcijų, tačiau lengvas, elegantiškas ir kompaktiškas.fēnix 5S sukurtas entuziastingiems atletams ir nuotykių ieškotojams, kurie nori pasiekti daugiau. Savo geriausius rezultatus galėsite pasiekti naudodamiesi tokiomis pažangiomis savybėmis kaip integruotas riešinis pulsometras, įvairūs sporto profiliai, pagrindinės navigavimo funkcijos ir sportinės būklės duomenys, kuriais remdamiesi efektyviau kontroliuosite ir stebėsite treniruočių progresą. Šį išmanųjį sportinį laikrodį galėsite patogiai segėti tiek sportuodami, tiek dirbdami biure.

   
  PAGRINDINĖS GARMIN FENIX 5S FUNKCIJOS
   
  INTEGRUOTAS RIEŠINIS PULSOMETRAS
  GARMIN Fēnix 5S serijos laikrodžiai turi Elevate™ riešinį pulsometrą, su kuriuo galėsite stebėti savo pulsą be jokio širdies ritmo matavimo diržo. Naujas integruotas Elevate riešo jutiklis padės stebėti jūsų pulsą, kontroliuoti treniruočių intensyvumą ir fiksuoti bendrą dienos aktyvumą kartu su 24/7 pulso stebėjimo informacija, tam kad galėtumėte tiksliau sekti per visą parą sudegintas kalorijas.
   
  NUOSTABUS RYŠKUMAS
  Didelės raiškos spalvotas Garmin Chroma Display™ ekranas visada užtikrins ryškiai matomą vaizdą. fēnix 5S 1,1 in dydžio ekrane naudojama transflektyvi technologija, kuri atspindi ir skleidžia šviesą tuo pačiu metu, dėl to laikrodžio ekranas stiprioje saulės šviesoje tampa dar ryškesnis.
   
  BĖGIMAS AUKŠTIKALNĖM
  Garmin Fēnix 5S turi paruoštų sporto profilių, skirtų bėgiojantiems gamtoje. Automatinė kopimo ir bėgimo funkcija užtikrins, kad nepaisant to, kur bėgiojate, turėtumėte svarbiausią informaciją. Bėgant lygumomis bus sekamas tempas ir atstumas, o pradėjus kopti bus automatiškai fiksuojama bendra pakilimo informacija ir vertikalusis greitis. Tikriems maratonininkams fēnix 5 turi specialų giroskopu paremtą režimą UltraTrac, kuriuo bėgimą galėsite sekti net iki 50 val. 
   
  LAIKRODIS VISOMS SPORTO ŠAKOMS
  Be bėgimo funkcijų, GARMIN fēnix 5S turi funkcionalių dviračių sporto, plaukimo, slidinėjimo, golfo, irklenčių ir irklavimo sporto profilių. Dviračių sporto profilyje fēnix 5S rodo greitį, atstumą ir visas dviračių sporto dinamikos savybes, susiejus su palaikomu galios matuokliu.  fēnix 5S taip gali būti susiejamas su saugumą didinančia Varia™ įrenginių serija dviratininkams. Plaukikams įrenginys rodys nuplauktą atstumą, grybšnių kiekį ir ne tik. Kalnų slidžių ir snieglenčių profilyje matysite greitį, atstumą, vertikalųjį nusileidimą ir automatiškai fiksuojamą nusileidimų skaičių, visa tai tiesiog spustelėjus vieną mygtuką. Irklavimo sporto profilyje matysite yrių kiekį, jų tempą ir netgi vienu yriu nuplauktą atstumą. Golfo profilyje galėsite matyti atstumą iki lauko pradžios, pabaigos ir vidurio, o papildomų laukelių galėsite atsisiųsti iš  Garmin Connect. Taip pat galėsite fiksuoti kitus duomenis („fairways hit“ ir kt.), matyti lauko vaizdą, automatiškai fiksuoti smūgius ir matuoti atstumą.
   
  TRENIRUOČIŲ PROFILIAI
  Garmin fēnix 5S turi naująją treniruočių informacijos skiltį, kurioje visą informaciją matysite vienoje vietoje. Dėl to galėsite geriau stebėti savo sportinę būklę ir efektyviau treniruotis. Laikrodyje esančios treniruočių funkcijos pateiks dar detalesnius fiziologinius duomenis ir pažangią bėgimo dinamikos informaciją, kuri padės tobulinti bėgimo techniką ir pakelti bendrą sportinę būklę. Ekrane matysite sportinės būklės įvertinimą, kuris palygina jūsų esamą formą su vidutine, žingsnių dažnį ir jų ilgį. Kiekvieną treniruotę galėsite paversti nauju iššūkiu, varžytis su kitais atletais. Taip pat galėsite peržiūrėti geriausius rezultatus ir palyginti juos su asmeniniu rekordu.
   
  Treniruočių produktyvumas: parodys, kaip efektyviai treniruojatės, pateikdamas informaciją, ar treniruotės buvo produktyvios ir ar daroma pažanga.
  VO2 maksimumo nustatymas: apdorojant bėgimo ar dviračių sporto duomenis yra nustatomas maksimalus įsisisavinamo deguonies kiekis per minutę.
  Treniruočių intensyvumas: parodys, ar treniruotės buvo intensyvios ir pateiks bendrą savaitinį treniruočių intensyvumo įvertinimą.
  Priminimas apie poilsį: pateiks rekomenduojamą poilsio laiką, pasibaigus kiekvienai treniruotei.
   
      
   
   
  NEĮMANOMA PASILKLYSTI
  Nuo šiol keliaukite be baimės pasiklysti. Kiekvienas GARMIN Fēnix 5S laikrodis turi GPS ir GLONASS palydovinį signalą, pažangius integruotus jutiklius ir kitus Garmin navigacinius sprendimus, kurie padės grįžti atgal tuo pačiu keliu, kaip ir atkeliavote. Integruotas aukštimatis parodys aukščio informaciją, tai padės įrenginiui tiksliai nustatyti pakilimo ir nusileidimo aukštį, o termometras ir barometras gali būti naudojami oro sąlygų pokyčiams numatyti pagal trumpalaikius oro slėgio pokyčius. 3 ašių kompasas nurodys reikiamą kryptį net ir stovint vietoje.
   
  PRITAIKYTE LAIKRODĮ SAVO ASMENYBEI
  Laikrodį fēnix 5S galite pritaikyti savo norams su nemokamomis Connect IQ laikrodžio programėlėmis. Pakeiskite ciferblato dizainą, pridėkite papildomų duomenų laukelių ar naujų programėlių sportui ar informacijai peržiūrai.
   
  Su Garmin Face It programėle galėsite susikurti norimo dizaino ciferblatą tiesiog su telefone esančia nuotrauka. Iš savo albumo pasirinkite nuotrauką, parinkite pageidaujamą laikrodžio stilių ir nustatykite ją kaip savo laikrodžio ciferblatą. 
   
   
  LENGVAI KEIČIAMI DIRŽELIAI
  Išsirinkite greitai nuimamą QuickFit dirželį iš aukščiausios kokybės odos, metalo ar silikono ir akimirksniu pakeiskite įvaizdį. Visam tam nereikia jokių papildomų įrankių, tiesiog ištraukite, įspauskite ir viskas.
   
  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Visi GARMIN Fēnix 5S serijos laikrodžiai gali rodyti išmaniuosius pranešimus. Matykite naujus el. laiškus, SMS žinutes ar kitus įspėjimus tiesiog savo laikrodžio ekrane. 
   
  LAIKRODŽIO SAVYBĖS:
  • Bėgimo, dviračių sporto, vaikščiojimo, plaukimo, slidinėjimo, golfo, irklenčių sporto, irklavimo ir kitų veikų sporto profiliai 
  • Spalvotas,  didelės raiškos 1,1 in dydžio (27,94 mm) įstrižainė ekranas, įskaitomas net ir stiprioje saulės šviesoje
  • GPS ir GLONASS  palydoviniai imtuvai su  EXO tipo antena
  • Integruoti jutikliai:  3 ašių elektroninis kompasas, aukštimatis, barometras, giroskopas ir termometras
  • Integruotas,  visiškai lygus riešinis pulsometras
  • Tvirtas plieninis korpusas, atsparus vandeniui iki 100 m (10 ATM)
  • Bluetooth sąsaja  išmaniesiems pranešimams  ir duomenims sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu
  • ANT+ ir Bluetooth Smart sąsaja papildomiems jutikliams susieti
  • Įkraunamoji baterija: iki 14 val. GPS režimu ir iki 9 d. laikrodžio režimu
  • Bėgimo dinamikos informacija, susiejus su palaikomais ANT+ jutikliais
  • Fiziologinės metrikos
  • Keičiami duomenų laukeliai kiekvienam sporto profiliui
  • Greitai nuimami QuickFit™ dirželiai
  • Treniruočių informacija, analizė ir jų dalinimasis Garmin Connect ir Connect Mobile paskyroje
  • Laikrodžio pritaikymas su nemokamomis  Connect IQ  programėlėmis  ir  programėle Face-It 
  • Galimybė sujungti su kompiuteriu (USB)
  • Vidinė atmintis (64 MB)
  • Laikrodžio matmenys: 42 x 42 x 14,5 mm