Prekių katalogas

Isabella Ford

 • Isabella Ford yra dizainerių ir prabangos ekspertų komanda, kuri iš naujo pateikia aukščiausios klasės madą, nešdami vieną misiją: „Duok kiekvienai moteriai galimybę prabangiai gyventi kiekvieną dieną“.
  DIZAINERIAI

  Mes tikime, kad viskas, ko reikia, yra tik vienas puikus aksesuaras, siekiant atnaujinti visą įvaizdį, todėl mes dirbame tik su aukščiausios kokybės medžiagomis, kad sukurtume prabangias išskirtines kolekcijas, kurios jūsų įvaizdį akimirksniu pavers prabangiu, nepriklausomai nuo jūsų stiliaus, progos, ar savaitės dienos. Isabella Ford kolekcijos yra tai, ko mes visada norėjome sau - stilingos, tačiau ilgalaikės, prieinamos, tačiau aukštos klasės.    GAMYBA

  Laikrodžių gamintojai yra tikri laikrodžių pramonės ekspertai. Turėdami ilgametę patirtį mados pramonėje, jie sukūrė kolekcijas geriausiems prabangių laikrodžių prekės ženklams. Taigi, pirkdami „Isabella Ford“ laikrodį, jūs perkate meistriškumą. Jūsų laikrodis bus surinktas rankomis, su tiksliu japonišku mechanizmu, o įbrėžimams atsparus, safyru dengtas mineralinis stiklas, saugos deimantais puoštus dailius ciferblatus. 

  Prekių nėra.