Kraunasi...

Informacija apie laikrodžių garantiją

GARANTIJA
- Visiems savo parduodamiems laikrodžiams suteikiame 12 arba 24 mėn. garantiją nuo prekės pirkimo dienos, nebent prekės aprašyme yra nurodyta kitaip.
- Garantija taikoma laikrodžio mechanizmo gedimams, kurie kilo dėl gamintojo kaltės.
- Įprastas laikrodžio elemento veikimo laikas 12-24 mėn. Kai kurių elektroninių laikrodžių elementas gali tarnauti iki 10 metų. Esant pirmiesiems požymiams, kad elementas išsieikvojęs (laikrodis pradeda vėluoti), reikia jį pakeisti nauju.

GARANTIJA NETAIKOMA
- Laikrodžio elementui, apyrankei, stiklui, korpusui ir jo padengimui.
- Laikrodžiui su žymiais korpuso mechaniniais pažeidimais.
- Įprasto nusidėvėjimo atveju ar jeigu dėvint atsirado įplyšimai (pvz., subraižytas stiklas, pasikeitusi odinio, medžiaginio ar guminio dirželio ar grandinėlės spalva ir/arba medžiaga; nusitrynusios paauksuotos ar pasidabruotos vietos).
- Esant bet kokiems laikrodžio pažeidimams dėl netinkamo/neatsargaus naudojimo, dėl netinkamos priežiūros, aplaidumo, nelaimingų atsitikimų (sudaužymo, įlenkimo, sutraiškymo, sudaužyto stiklo ir pan.), dėl netinkamo laikrodžio naudojimo ar pateiktų naudojimo taisyklių nesilaikymo.
- Jei laikrodis buvo taisytas ne garantinio remonto vietoje, jei jis buvo savarankiškai atidarytas (pvz., buvo keičiama baterija, suteiktos kitos paslaugos ar atliktas remontas) arba buvo padaryti kiti gaminio pakeitimai (pvz., trumpinta apyrankė).

Dėl garantinio remonto atlikimo kreiptis žemiau nurodytu adresu. Jeigu neturite galimybės atvykti, tinkamai supakuotą laikrodį kartu su garantiniu talonu siųskite žemiau nurodytu adresu. Kontaktai pasiteiravimui dėl garantinio remonto atlikimo:

El. paštas: info@madosguru.lt

Tel.: 8 670 18799

Adresas: UAB "MadosGuru", Laisvės pr. 117 – 81, Vilnius 06118

 

SVARBU!
Remiantis 2001m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro Įsakymu Nr. 217 (Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės) laikrodžiai yra priskiriami prekėms, už kurias pinigai nėra grąžinami. Kokybiška prekė gali būti keičiama tik pardavėjui sutikus. Prekės keičiamos kitomis tik tais atvejais, kai yra akivaizdus gamintojo brokas ir jo neįmanoma pašalinti remonto metu. Gedimai, kurie įvyko dėl kliento kaltės, naudojimosi taisyklių nesilaikymo arba yra natūrali dėvėjimosi pasekmė, NĖRA gamintojo brokas.
Profilis

Patikrinti užsakymo statusą:

Kontaktai
  • UAB "Mados Guru"
  • Laisvės pr. 117-81,
  • Vilnius 06118
  • +370 670 18799
Mados Guru naujienlaiškis
Gaukite geriausius MADOS GURU pasiūlymus pirmieji!!