Kraunasi...

Grąžinimas

Prekės keitimas/grąžinimas

Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos Jūs galite:

 Keisti prekę į kitą (prekę pakeisime tokia pačia arba kita tos pačios vertės preke).

 Grąžinti prekę ir atgauti už ją visus sumokėtus pinigus.

Prekių keitimo/grąžinimo sąlygos

DĖMESIO! Grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

 Prekė negali būti dėvėta arba kitaip naudota.

 Prekė turi būti nesugantinta ir nepraradusi savo vertės.

 Prekė turi būti grąžinta originalioje gamintojo pakuotėje, su etiketėmis.

 Privaloma užpildyti ir el. paštu info@madosguru.lt arba kartu su preke atsiųsti prekės grąžinimo prašymą [atsisiųsti doc] [atsisiųsti pdf].

Pinigai grąžinami per 14 d. nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.

Prekes galima grąžinti:

 Atvykus į mūsų biurą Laisvės pr. 117 – 81, Vilnius

Laisvės pr. 117 - 81, Vilnius
Darbo laikas: I - V 9 - 18 val., pietūs 13-14 val.

 Registruota pašto siunta adresu:

UAB „Mados Guru“
Laisvės pr. 117 - 81
LT-06118 Vilnius

 LP Express paštomatu: į terminalą, esantį Ukmergės g. 282, Vilnius (Maxima XXX)

 

Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas remiantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei 2014-07-22d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir mažmeninės prekybos taisyklėmis.

INTERNETU ĮSIGYTŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jeigu Jums nepatinka įsigytos prekės forma, dydis, spalva, modelis ir ji nebuvo naudojama, nėra sugadinta ar praradusi prekinės išvaizdos, Jūs turite teisę šią prekę grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. Grąžinant kokybiškas prekes, prekės grąžinimo kaštus apmoka pirkėjas. Grąžinti prekes galite Mados Guru biure Vilniuje,  išsiųsti registruota pašto siunta arba LP Express paštomatu. 

BIURE ĮSIGYTŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jeigu Jums nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ir ji nebuvo naudojama, nėra sugadinta ar praradusi prekinės išvaizdos, Jūs turite teisę šią prekę grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. Grąžinant prekes, turite pateikti prekių įsigijimo čekį ar sąskaitą bei užpildyti prekių keitimo/grąžinimo prašymą.

Remiantis 2014m. liepos 22 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo, laikrodžiai yra priskiriami prekėms, už kuriuos pinigiai nėra grąžinami.

NETINKAMOS KOKYBĖS PREKĖS GRĄŽINIMAS

Jei grąžinate prekę dėl netinkamos kokybės, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra netinkamos kokybės dėl gamintojo kaltės, t.y. nebuvo nustatyti pirkėjo netinkamo vartojimo sąlygoti pažeidimai, sugadinimai, nebuvo keistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

Siunčiant netinkamos kokybės prekę registruota siunta arba paštomatu, įdėkite, nuskanuokite ar nufotografuokite siuntimo išlaidas patvirtinantį čekį. Siuntimo išlaidos bus pervestos į sąskaitą, iš kurios buvo darytas mokėjimas.

Visais klausimais dėl prekių grąžinimo galite kreiptis telefonu 8670 18799 arba el. paštu info@madosguru.lt pirmadienį - penktadienį 9 -18 val. (13-14 val. pietų pertrauka)

 

Profilis

Patikrinti užsakymo statusą:

Kontaktai
  • UAB "Mados Guru"
  • Laisvės pr. 117-81,
  • Vilnius 06118
  • +370 670 18799
Mados Guru naujienlaiškis
Gaukite geriausius MADOS GURU pasiūlymus pirmieji!!