Kraunasi...

Aktualiausios šalikų mados tendencijos ir rišimo būdai 2018/2019 m.

Šiame straipsnyje pristatysime tendencijas ir būdus ryšėti šalikus ir skaras 2018/19 m. šaltąjį sezoną. Parodysime, kaip galima vieno šaliko pagalba pagyvinti savo įvaizdį ar nesušalti net itin šaltą žiemą. Juk šiluma ir stilius yra puikiai tarpusavyje derantys dalykai. 


Elegantiški ir praktiški, didžiuliai šalikai tampa gyvybiškai svarbia žiemos aksesuarų tendencija. Jie apgaubia kaklą ar net galvą, taip užtikrindami šilumą šaltomis dienomis. Šį sezoną, jie gali būti įvairių spalvų ir raštų. Ryšėti juos taip pat reikėtų pagal asmeninį pojūtį, galima vynioti vieną ar kelis kartus, o galima tiesiog užsimesti ant pečių ir šaliko galus palikti atvirus.


Daugiau šalikų rasite čia

Taip pat, tarp itin madingų bus languoti šalikai, ypatingai dvipusiai, kuriuos galima ryšėti skirtingomis pusėmis. Kad parodyti tokių šalikų grafinį raštą, nerekomenduojama jų daug kartų vynioti. Daugiau šalikų rasite čia

Madingi bus šalikai su įspaustais printais ar gėlių raštais. Tačiau nešaltą dieną drąsiai riškitės ryškią skarą – ji taps puikiu aprangos akcentu. Rištis galite ant kaklo ar galvos.

Daugiau skarų rasite čia
 

Movos taip pat išlieka šiais metais, patartina rinktis ryškias arba megztas. Jos itin pamiltos dėl išskirtinio patogumo, kadangi galvoti kaip jas rištis iš viso nereikia.


Daugiau šalikų rasite čia
__________________________________________________________________________________

Ar jau matėte naują rudens/žiemos pirštinių kolekciją? Šiuo metu jai taikoma net -15% nuolaida!


 

Profilis

Patikrinti užsakymo statusą:

Kontaktai
  • UAB "Mados Guru"
  • Laisvės pr. 117-81,
  • Vilnius 06118
  • +370 670 18799
Mados Guru naujienlaiškis
Gaukite geriausius MADOS GURU pasiūlymus pirmieji!!